MEDLEMSLISTE

(Oppdatert 25.04.2016)

HOL KOMMUNE (ca.245.000 dekar)

Dagali Grunneigarlag, Erling Bjørkheim, Dagali, 3580 Geilo.

erlingb@online.no

Halne Sameige, Lars Hammarsbøen, Kvisla, 3580 Geilo.

post@hamarsboen.no

Sør-Skurdalen Grunneierlag, Knut Johnny Gustavsen, Skurdalen, 3580 Geilo.

knugust@online.no

Lauvviken, Tarjei Breie, Nordre Slettemoen, 3576 Hol

tbreie@start.no

 

 

NORE OG UVDAL KOMMUNE (ca.705.000 dekar)

Uvdal Grunneierlag, Ingebjørg Huseby Vøllo, 3632 Uvdal

ni-vo@online.no

Østfjellet Grunneigarlag, Reidar Røisland, 3632 Uvdal.

kj-ole@online.no

Vestfjellet Sætersameige, Hans Wilhelm Ro, 3632 Uvdal.

hanswro@gmail.com

Sunde og Kittilsland Jaktsameige, Alf Vegar Nymoen, 3629 Nore.

av@nymoen.biz

 

 

 

TINN KOMMUNE (ca.504.000 dekar)

Tinn Reinhjordselskap, Bjørn Næss Hansen, 3650 Tinn Austbygd.

Ullarhov Grunneigarlag, Gjermund Geirsta, 3656 Atrå. ggeirsta@online.no

Måna Utmarkslag, Steinar Klonteig, Gaustavegen 315, 3658 Miland, steinar.klonteig@gmail.com

Tessungdalen Utmarkslag, Asgeir Midtbøen, 3650 Tinn Austbygd, asgeir.midtboen@gmail.com

Gøyst Utmarkslag, Bjørn Halvard Gvammen, 3656 Atrå.

Rikke Monrad-Hansen, Vesteråsveien 28, 0382 Oslo.

Jon Mårdalen, Gauset, 3656 Atrå.

jo-maa@online.no

Sulebufisket, Per Krogdahl, Munkebekken 316, 1061 Oslo.

Sundet, Viggo Coward, Tollef Gravsvei 89A, 1358 Jar, viggo.coward@hadeland-glassverk.no

Langesjåfisket, (Måna Utmarkslag), Gunnar Tveito

g-tveito@online.no

Skårberg nordre, Karl Halvor Skårberg, Gausetvegen 808, 3656 Atrå, kh@skarbergmaskin.no

 

 

VINJE KOMMUNE (ca.1.044.000 dekar)

Varmevoll, Herdis Lien, Pb.240, 9171 Longyearbyen, Svalbard.

herdis@varmevoll.no

Aksvik, Knut Aksvik, Skogveien 25, 3660 Rjukan.

Kn-ak@online.no

I/S Laagefjeld, Endre Hermansen, Roaldsøyveien 5, 4085 Hundvåg.

laagefjeld@stavangerske.no

Reinar Jaktterreng, Even Rui, Totakvegen 155, 3864 Rauland, evenrui@hotmail.com

Geirskar jaktterreng, Erik Nystog, Totakvegen 159, 3864 Rauland.

nystog@telefiber.no

Sterrdalen, Fritzøe Skoger, Staffan Klasson, 3748 Siljan.

sk@fritzoeskoger.no

Englandsmo Sameige, Arne Svalastog, Håtveitvegen 124, 3810 Gvarv,  asnesval@online.no

svalastog@online.no

AS Bosbøen Jagtselskab,Christian Holtermann, 35 Arundel Gardens, London W11 2 LW, United Kingdom
                christian@chrholtermann.com

Lien, Mariken Kramer, : Nøklesvingen 2, 0689 Oslo, info@marikenkramer.com

Liset, Odd Lien, Møsstrond, 3864 Rauland.

Hamaren, Halvor Dagalid, 3864 Rauland og Olav Hening Dagalid, Møsstrond, 3864 Rauland.

h-dagalid@outlook.com

Sameiet Lisetfjell, Jørgen Leegaard, Ekeliveien 10, 1368 Stabekk.

Jorgen.Leegaard@bnl.no

Edland Søndre, Fred Christenson, 3894 Edland.

post@fctransport.no

Bitdal-Boshovd, Johan Vaa, 3864 Rauland. johanbvaa@gmail.com

Rauland Søndre, Hans Erik Aasen og Åsne Kvåli, 3864 Rauland.

epost@skinnfellen.no

Edland Nedre, Knut Olav Edland, 3895 Edland.

edland@online.no

Nystog, Halvor Lognvik, 3864 Rauland.

lognvik@telefiber.no

Mogen, Kirsten Torvetjønn, Haugland, 3864 Rauland.

dag.haugland@outlook.com

Hovden, Sveinung Golid, 3864 Rauland.

sveinunggolid3@gmail.com

Berunuten Vest, Lasse Mathisen, Vinje kommune, 3890 Ytre Vinje.

Lasse.mathisen@vinje.kommune.no

Bergsbitdal, Finn Moi, 3864 Rauland.

Moy@telefiber.no

Vehus Øvre, Halvor Øygarden, 3890 Ytre Vinje.

halvoroygarden@telefiber.no

Hovdenfjellet, Nils Klaveness, Sopelimkroken 47, 1341 Slependen.

nklavene@online.no

Rustbu, Edvin Tveiti, 3864 Rauland.

edvin.tveiti@vinje.kommune.no

Gjuvik Sameige, Knut Ørn Collett, Tverråsveien 43, 1397Nesøya.

knut.collett@veidekke.no

Kovesand, Børre Nordheim-Larsen, Møsstrond, 3864 Rauland.

borre.nordheim-larsen@nli.no

Romtveitstølen-Sandbuflotti, Telemark Landbruksselskap, FM Telemark, Statens Hus, 3708 Skien, snartis@yahoo.no

Argehovd, Åsmund Løvås m.fl., 3864 Rauland.

post@argehovd.no

Rauland Nordre, Christian Vaa, 3864 Rauland.

christian@telefiber.no

Vågslid Grunneigarlag, Nils Vågslid, c/o Vågslid AS, Vinjevegen 5479, 3895 Edland.

nils@telefiber.no

Bjønsbu-Vrålsbu, Christian Skamarken, Middelthunsgate 21C, 0368 Oslo, christian.skamarken@gmail.com

Havradalen, Alfred Apeland, Venstøphøgda 59, 3721 Skien.

alfredap@online.no

Halbjørgkvommi, Nils Helge Dalen, Totakvegen 1079, 3864 Rauland.

nils.helge@gmail.com

Setberg, Halvor Fehn, Vaa, 3864 Rauland

halvor.fehn@gmail.com

Veidemannbu, Torunn Øygarden, Totakvegen 1737, 3864 Rauland

torunn@telefiber.no

 

 

 

ODDA KOMMUNE (ca.118.000 dekar)

Odda Grunneigarlag, Torbjørn Jordal, 5750 Odda.

vasstun@bogront.no

Rabbe, Helleik Rabbe, Haukeliveien 101, 5760 Røldal.

helleik@me.com

 

 

 

ULLENSVANG HERAD (ca.504.000 dekar)

Kinso Grunneigarlag, Jon Ystanes, 5781 Lofthus.

jon.ystanes@gmail.com

Tveisme-Vassdalen, Torleif Kvalvik, Gjelet, 5780 Kinsarvik, torleifkvalvik@hotmail.com

Heimfjell Sameigelag, Onar Herland, Ytre Bu, 5780 Kinsarvik. heimfjell@gmail.comonar.herland@gmail.com

Heimste Hadlaskard Sætersameige, v/Steinar Langesæter, Langesæter Indre, 5777 Grimo.
steinar@langesaeter.no

Fagradal-Peisabotn Sameige, Halldor Gjernes, Eidnes 1, 5781 Lofthus.

halldor@gjernes.no

Opedal Grunneigarlag, Knut Opedal, Pb. 6, 5787 Lofthus    kopedal@msn.com.

jo-melan@online.no

Vestfjell Grunneigarlag, Per Helge Sekse, Midt-Sekse, 5773 Hovland

per.helge.sekse@kinsarvik.net

Solbjørg Sameige, Arne Lofthus og Johannes I. Eidnes, 5781 Lofthus.

alofthu@online.no

Utmarkslaget Kvalnes-Fresvik, v/Håkon Brattespe, 5773 Hovland

hakon.brattespe@kinsarvik.net

 

 

 

 

EIDFJORD KOMMUNE (ca.424.000 dekar)

Sandvadet, Halldor E. Eidnes, Nedre Eidnes, 5781 Lofthus, heidnes@hotmail.com

Olavsdalen Sameige, Kristen Hovland, 5773 Hovland.

kristeho@online.no

Vedal og Fivlingen Grunneigarlag, Gunnar Lægreid, 5783 Eidfjord.

anders@vatle.me

Veigdalen Grunneigarlag, Olav Indgjer, 5784 Øvre Eidfjord.

mail@myklatuncamping.no

Simadal Sameige, Oddmund Sæ, Austvikvegen 72, 5554 Valevåg.

oddmuns@online.no

Søre Bjoreidalen Sameige, Geir Olmod Sæbø, Sæbøtunet 2, 5784 Øvre Eidfjord.

geir.olmod@eidfjord.net

 

 

 

 

OMTRENTLEG SAMLA AREAL INNMELDT I HG

 

Kommune

Areal (km2)

Ant. medlemmer

Prosentandel

Odda

118

2

3

Eidfjord

424

6

12

Ullensvang

504

9

14

Hol

245

4

7

Nore og Uvdal

705

4

20

Tinn

504

11

14

Vinje

1044

34

30

Sum

3544

70

100

Utforming: kandesign